Ремонт дверей SuperLock

ОБСЛУГОВУВАННЯ ДВЕРЕЙ І ФУРНІТУРИ SUPERLOCK

Ми розповімо Вам про обслуговування металевих дверей і замків (заміна, врізка) корпорації SUPERLOCK. Ці вироби в Україні посіли свою ланку в лінійці дверей, замків та циліндрів.

Двері і замки SUPERLOCK (Суперлок) випускаються давно - понад 20 років.

Деякі моделі зняті вже з виробництва. На зміну їм прийшли нові моделі СУПЕРЛОК з величезним асортиментом виробів високого рівня, які експортуються у більш ніж в 40 країн світу під міжнародним фірмовим знаком SUPERLOCK. Сучасний завод-корпорація СУПЕРЛОК є найбільшим заводом з виробництва вхідних дверей і дверної фурнітури в Ізраїлі. Система контролю якості сертифікована відповідно до стандарту ISO 9002.

Потрібно звернути увагу на те, що замки Суперлок мають шестерневий привід.

І якщо потрібна заміна серцевини (циліндра) замку, то необхідно знати кількість зубців на шестерінці. Існують три модифікації шестерень на 10, 14 і 16 зубців. Всі сучасні версії циліндрів мають 10 зубців.

Корпус замка SUPERLOCK 301
Корпус замка SUPERLOCK 301
Циліндр SUPERLOCK
Циліндр SUPERLOCK

Замок циліндричного типу, врізний. Має високу стійкість до механічного злому, так як замикання відбувається за чотирма напрямками. Особливість замикання — шестерневий  привід і дуже плавний хід ключа. Щоб замінити циліндр в такому замку потрібно демонтувати всю фурнітуру, що вимагає певної кваліфікації майстра.

Стандартні двері Суперлок укомплектовані тільки нижнім замком під ручку.

Рекомендуємо встановити верхній додатковий замок. Це може бути сейфовий замок з ключем- «метелик» або додатковий замок під циліндр.  Детальніше тут >>


ФУРНІТУРА
SUPERLOCK 155
ФУРНІТУРА SUPERLOCK 155
ФУРНІТУРА
SUPERLOCK 160
ФУРНІТУРА SUPERLOCK 160
ФУРНІТУРА
SUPERLOCK 255
ФУРНІТУРА SUPERLOCK 255
ФУРНІТУРА
SUPERLOCK 200

ФУРНІТУРА SUPERLOCK 200


Замок SUPERLOCK 201

Замок SUPERLOCK 201

 

Замок врізний, циліндровий. Встановлено у вигляді додаткового замка. Оснащений потужною броненакладкою. Заміна замка Суперлок в двері не буде потрібна при втраті ключів, оскільки в ньому передбачена можливість заміни циліндра на такий же або на циліндр інших виробників.

 

 

Ремонт дверей SuperLock

За бажанням клієнта можна замінити циліндри SUPERLOCK на циліндри MUL-T-LOCK 7х7, CLASSIC. INTERAKTIVE, MT5 +.

Циліндр Superlock євростандарту DIN. Входить в базову комплектацію дверей SUPERLOCK. Встановлюється в замок з приводом-шестернею. Всі сучасні версії циліндрів мають десять зубців в шестернях. Циліндри, випущені до 2005 року можуть мати 14 або 16 зубців. Секрет комбінації ключа задають 7 пар штифтів виготовлених з бронзи. Кількість комбінації не менше 1 млн. Довжина циліндра підбирається в залежності від товщини дверей.

Наша компанія «CHEZAM» зможе допомогти вам з ремонтом дверей SUPERLOCK. Провести ремонт і діагностику. У разі необхідності провести заміну замків SUPERLOCK (СУПЕРЛОК), циліндрів у дверях Суперлок, усунення перекосів, змастити петлі, врізати дверну засувку, замінити циліндр, ручку, броненакладку, ущільнювач для дверей. Ми раді вам допомогти!

  G Analytics
сайт создан компанией веб студия