Піна і ущільнювач

Піна монтажна використовується при монтажі бронедверей в отворі. А саме, само задути піною відбувається після закріплення конструкції вхідних дверейстальнимі штирями. Даний процес забезпечує додаткову герметизацію приміщення і перешкоджає проникненню в нього холодного повітря, диму і шуму. Після задути на протязі 1-2 годин слід обмежити доступ до вашої бронедвері. Після закінчення зазначеного часу надлишки висохлої піни можна акуратно зрізати ножем. Ущільнювач також використовується для додаткової герметизації приміщення. Проклеюється по притвору дверного полотна і при використанні в комплексі з монтажною піною дозволяє максимально підвищити теплошумоізоляцію вашого приміщення. Може бути двох і трьохконтурним, а також мати трубчасте перетин.

Пена монтажная, купить, продажа, КиевПіна монтажна

Піна монтажна використовується нами при монтажі дверей. Призначена для додаткового ущільнення щілин та герметизації приміщення. Використання монтажної піни дозволяє максимально скоротити проникнення в приміщення холодного повітря і диму. Є важливим елементом повноцінної теплошумоізоляціі двері. Уплотнитель резиновый, продажа, цена, купить, Киев

Ущільнювач гумовий

Ущільнювач використовується при монтажі бронедверей. Призначений для додаткового ущільнення щілин та герметизації приміщення. Використання ущільнювача дозволяє максимально скоротити проникнення в приміщення холодного повітря і диму. Є важливим елементом повноцінної теплошумоізоляціі двері.

 

<< Назад

  G Analytics
сайт создан компанией веб студия