Реставрація будівельних дверей

У наш час, при зведенні новобудов, як правило, вхідні двері роблять металевими. З одного боку це добре, але, на жаль, якість цих металевих дверей залишає бажати кращого. а зовнішній вигляд наводить на смуток і зневіру. І це не дивно. Фірма - забудовник прагне мінімізувати свої витрати на будівництво і проводить тендер на виробництво оптової партії дверей серед фірм-виробників металевих дверей. Природно купити бронедвері вона вирішується у компанії, яка запитує найменшу ціну. У результаті новосели отримують двері тієї якості, яка відповідає мінімальній ціні. І якщо по самій металоконструкції ці броньовані двері ще прослужать певний час, то замки, якими вони комплектуються, досить швидко виходять з ладу. За ступенем секретності ці запірні пристрої досить прості і слабо захищають Вашу квартиру від злому.

Часто виникає ситуація, коли вже зроблений ремонт, красиво оброблені укоси дверного отвору і, раптом, виникає питання заміни вхідних дверей. Демонтувати її не можна, так як доведеться заново робити ремонт в передпокої. Або буває, що двері по конструкції хороші, а замки стоять слабкі. Та й обробка найчастіше - звичайна фарбування нітроемаллю.

Вихід з цієї ситуації є - потрібно просто облагородити, тобто привести вашу вхідні двері в порядок. Наші майстри вже більше 7 років займаються ремонтом та реставрацією бронедверей в Києві та Київській області.

Що стосується зовнішнього вигляду, то броньовані двері можуть бути оброблені самими різними матеріалами. Від Вініліс шкіри до накладок МДФ. Завдяки новій обробці двері Ви додасте тепло і затишок у свій будинок; захистите його від зайвого шуму.

Бажано в будинках-новобудовах, після будівельників у вхідних дверях поміняти дверні замки.

З усіх питань ремонту та реставрації бронедверей в Києві та Київській області звертайтесь до наших майстрів, вони порадять оздоблювальні матеріали та замки. В результаті ми отримаємо гарну, надійну вхідні двері, яка нічим не буде відрізнятися від зробленої під замовлення.

Надійні замки - це безпека вашого будинку. І якщо Ви хочете бути впевненими в ній, приділіть увагу замочних пристроїв. Одними з найкращих замків є "CISА"; "Mottura" - Італія, "ABLOY" - Фінляндія, "GERDA"-Польща, "Гардіан", "MUL-T-LOCK" - Ізраїль і багато інших. Більш детальну інформацію про замки, Ви можете дізнатися у майстра.

Такою була Ваша старі двері

 

Такими були Ваші старі двері

обшивка входной двери

А такими вони стануть

Ремонт и реставрация бронедверей

Ремонт і реставрація бронедверей

(067) 983-81-41
(093) 964-54-41

Продаж фурнітури

<< Назад

  G Analytics
сайт создан компанией веб студия