Зміна замків терміново

Поміняти або змінити замки в металевих дверях

По Києву і Київській області

Поміняти замок - здавалося б нескладне завдання. Більшість чоловіків впевнені, що впораються зі зміною дверних замків.

Однак, останнім часом, одночасно зі зростанням складності самих запірних механізмів, їх встановлення і заміна замків вимагають все більш високої кваліфікації людини, що їх здійснює. Особливо це стосується замків, що володіють декількома запірними механізмами, розташованими по периметру дверей - накваліфікована установка або зміна замків такого типу може легко призвести до заклинювання механізму і до поломки замку.

Тому ми рекомендуємо довірити зміну замків професіоналам. Тільки справжній кваліфікований фахівець зможе поміняти замок в найкоротші терміни, забезпечивши при цьому мінімум незручностей всім оточуючим. Ми також рекомендуємо звертатися до фахівців і в разі якщо Вам потрібно встановити замок будь-якого ступеня складності.

Зміна замків фахівцями нашої компанії - це гарантія їх тривалого терміну експлуатації. При необхідності, ми здійснюємо термінову заміну замків, а також надаємо послуги з ремонту та реставрації дверей.

Якщо виникла необхідність у заміні замку - зверніться попередньо до наших фахівців - вони допоможуть Вам підібрати оптимальний варіант нового замку виходячи зі свого досвіду ремонту різних запірних механізмів.

Система сувальдного замку із змінним кодом

сувальдный замок Гардиан
Секрет Гардіан
2114, 2514
сувальдный замок Чиза
Секрет
Чиза
сувальдный замок Моттура Нуклео
Секрет Моттура
Нуклео

сувальдный замок Cisa

Система сувальдного замку із змінним кодом "New Cambio Facile" Cisa ®

Ця система дозволяє в разі потреби поміняти комплект ключів, не розбираючи і не міняючи ваш замок.

У яких же випадках потрібно замінити швидко дверні замки?

  1. У разі втрати ключа. Ймовірність того, що зловмисникові що знайшов зв'язку ваших ключів вдасться вичислити квартиру, невелика, але в даній ситуації ризик невиправданий, і подальша доля житла знаходиться суто в ваших руках.
  2. У разі тимчасової здачі житла або при в'їзді в нову квартиру. Досить замінити замки в дверях, запросивши для цього нашого фахівця, і надалі вже не турбуватися про раптове відвідування колишніх власників.
  3. У разі зносу замку або його елементів. Не варто відкладати цей захід на потім, інакше одного разу ви просто не зможете відкрити двері. Наша служба працює цілодобово, і майстер в терміновому порядку прибуде за будь-якою адресою в Києві та Київській області. Він акуратно і швидко, з мінімальними витратами часу зможе замінити ваші застарілі дверні замки на сучасні, з особливими елементами захисту. Тільки так ви убезпечитися від несанкціонованого проникнення зловмисників і позбавите себе від зайвих проблем.

Вам необхідно замінити зношені дверні замки? Скористайтеся послугами професіоналів. Наша фірма готова забезпечити вам повну безпеку і спокійний сон!

Ми гарантуємо Вам конфіденційність і порядність з нашого боку. 

Дзвоніть! Ми надаємо високий клас послуг і товарів.

(067) 983-81-41
(093) 964-54-41

  G Analytics
сайт создан компанией веб студия