Все про двері

Змінити замки, поміняти замок в дверях
Установка дверей
Оббивка й обшивка дверей
Утеплення - ось ще для чого ще потрібна оббивка і перетяжка дверей!
Як зробити двері неприступними для злодїїв?
Зламався замок? Довірте його ремонт спеціалісту
Яким повинен бути хороший дверний замок?
Замки бувають різні...
Ідеальних замків не буває, але до цього потрібно прагнути
Заміна замків - питання завжди більш ніж актуальне
Змінити замків - це найкраще, що можна зробити в даному випадку
Класифікація замків
Замки. Початкова історія замків
Навіщо потрібен перекодіровочний замок?
Установка, врізка і заміна замку


Змінити замки, поміняти замок в дверях

Наша спеціалізація - це відповідальний і сумлінний сервіс обслуговування дверей і дверних замків. Змінити замки? Для нас немає нічого простішого!

Наші майстри є висококваліфікованими професіоналами у своїй справі і мають колосальний досвід роботи в галузі обслуговування сталевих (металевих, залізних) дверей і замків різних моделей і всім, що з ними пов'язано.

Поміняти замок в металевих дверях - основне прохання з яким до нас звертаються. Замінити замок на більш надійний, або просто поміняти замки у всіх дверях, бо загубилися ключі - це завдання з яким рано чи пізно стикається кожен. Однак поміняти замок в дверях самостійно - не так просто як здається. Змінити замок на аналогічний - дещо простіше, але краще підібрати більш захищений аналог.

У своїй роботі ми довіряємо виробникам - лідерам в області випуску замків і личинок, таким як: MOTTURA, CISA, ATRA-DIERRE, ABUS, KABA, EVVA, SECUREMME, MUL-T-LOCK, ABLOY, DISEK, ISEO, KALE та ін а також  використовуємо у своїй роботі механізми вітчизняних виробників, які відомі всім і кожному: ГАРДІАН, Керберос, Ельбор, КЛАС та ін.

Звернувшись до нас, Ви отримаєте якісне обслуговування, ввічливе ставлення, гарантію на виконувані роботи та приємне враження!

Пропонований нами спектр послуг включає в себе:

 • заміна замків врізних вкладних накладних будь-яких типів: сувальдних циліндрових двосистемних (багатофункціональних); замків типу "краб", будь-яких моделей та їх модифікацій від простих до удосконалених,
 • поміняти або змінити замок у металевій (сталевий) двері вітчизняного та імпортного виробництва
 • заміна личинки (циліндра) в будь-якому дверному замку CISA MOTTURA ABUS ATRA-DIERRE MUL-T-LOCK SECUREMME EVVA KABA ABLOY KALE SUPERLOCK MASTERLOCK TESA GERDA ISEO MAUER і багатьох інших, зміна личинки в електромеханічних замках
 • поміняти або поставити личинку замку (циліндр) Cisa Mottura Evva Kaba Mul-t-lock Abus Kale MCM Mauer Iseo Abloy Apecs
 • установка замку (замків) сувальдних, циліндрових, двосистемних, перекодіруемих, замків з вертикальними тягами (приводом), будь-якої моделі в металеві двері
 • перекодування (зміна ключів) замку Mottura Cisa Atra-Dierre Securemme, заміна (зміна) перекодіровочний нуклео старого зразка, нуклео Quick і Replay в замках Mottura, перепрограмування замку під новий комплект ключів
 • встановити додатковий замок на сталеві, металеві двері
 • встановити захист на замки та циліндри (личинки) - накладки, броненакладки і бронеручкі Cisa Mottura Abus Mul-t-lock Disek Cipierre
 • поставити личинку (циліндр) ключ-ключ, ключ-вертушка, під шестірню і під прапорець, будь-якого розміру
 • установка броненакладки врізний, накладний, антивандальної, магнітної на сувальдний або циліндровий замок Cisa Mottura DiSek Cipierre Kale
 • поставити бронепластини на замок будь-якої моделі
 • встановити ручки засувку засувку в металеву (сталеву, залізну) двері
 • поставити перекодіруемий замок MOTTURA CISA ATRA-DIERRE SECUREMMA
 • врізання замку сувальдного, циліндрового, в металеву (сталеву, залізну) двері
 • врізка або зміна замка дверей в квартирі, офісі, котеджі, в гаражі
 • поміняти замок вхідних дверей, на тамбурних дверей
 • ремонт металевих дверей після злому, псування обробки
 • установка МДФ панелі на металеві двері
 • оббивка (реставрація) двері, змінити стару оббивку металевих дверей
 • ремонт замків після злому, поломки ключів, застряванні ключа в замку і в інших випадках
 • усунення перекосу металевих дверей,
 • різні зварювальні роботи (переварка петель, установка заплатки на двері і т.п.)

Поміняти личинку MUL-T-LOCK Мультилок.

Заміна личинки ключ-вертушка, ключ-ключ.

Замінити личинку під шестірню в циліндровому замку.

Набутий нами досвід дозволяє надавати весь спектр перерахованих послуг на найвищому рівні.

Ми працюємо без вихідних, без перерв на обід. Телефонуйте нам у будь-який зручний для Вас час! Будемо раді допомогти у будь-якій ситуації.

Як врізати дверний замок

Наша компанія пропонує допомогу по врізці дверних замків. У найскладнішій ситуації фахівці фірми готові відповісти на ваш дзвінок. Якісно, професійно, недорого - ось основні принципи нашої роботи.

Важливість грамотної врізки замку

Одним з головних умов надійності вхідних дверей є її якісний замок. Це хитромудрий винахід людства гідно протистоїть лиходієві. Консультанти з безпеки завжди радять серйозно поставитися до вибору цього обов'язкового додатка. Важливий ще один суттєвий момент - необхідно правильно врізати замок у металеві двері, щоб він чітко виконував свою функцію, а не приносив господарям будинку масу незручностей.

Часто під час відкривання (закривання) двері, домочадці змушені вживати ряд хитрощів, щоб почути довгоочікуваний клацання. Дверне полотно піднімають, притискають до себе, штовхають плечем.

Усього цього можна уникнути, якщо врізати замок у двері правильно. Складність сучасних механізмів та їх чимала вартість сприяє тому, що це завдання довіряють професійному майстру. Така позиція в першу чергу вигідна споживачеві, так як гарантує, що складний механізм буде працювати злагоджено і без неприємних сюрпризів. Виробники не надають повної гарантії на свої вироби, якщо їх установкою займався «вуличний спеціаліст» без відповідної кваліфікації.


Установка дверей

Якщо Вам треба встановити або перенести хазяйські двері - довірте цю роботу фахівцям!

Навіть якщо Ви звернулися до професіоналів, установка вхідних дверей повинна бути проконтрольована. Звичайно, за умови знання і розуміння хронології процесу.

Монтажу двері передує підготовка дверного отвору. Необхідно демонтувати колишні двері. Установка дверей, найчастіше, відбувається за допомогою їх кріплення в отвір за допомогою «штирів» (сталеві прути діаметром від 10 до 14 мм). Встановити двері можна не тільки через безпосередньо саму дверну коробку. При установці дверей в котеджі, для того щоб після подальшої декоративної закладення відкосів місця кріплення були згладжені, до дверної коробки слід приварити смугу або так звані монтажні «вуха». Установка бронедверей таким способом може проводитися і без застосування зварювального апарату. Тоді, для остаточної фіксації коробки, в отворі використовуються анкера. Цей варіант монтажу застосовують також у дерев'яних зрубах.

Вертикально-горизонтальне положення дверей має бути ретельно відрегульовано. Це легко перевірити за допомогою рівня. Також варто звернути увагу на вертикальне положення дверних петель - рамна конструкція буде перпендикулярна по відношенню до підлоги. Щоб переконатися, що установка дверей на даному етапі йде правильно, можна скористатися звичайним рівнем.

Потім електродрилем просвердлюють монтажні отвори в дверному отворі і встановлюють коробку на заздалегідь підготовлені штирі.

Якщо Ваш будинок має дерев'яний або цегляний отвір, то краще використовувати спеціальні анкера. Їх не потрібно розклепують або обварювати. У цьому випадку місця кріплення не змінюються. Анкера дозволяють здійснити більш зручне індивідуальне коригування вертикального положення дверної коробки: методом їх ослаблення або затягування в певних місцях. Будьте обережними, якщо вирішили встановити двері таким способом.

Після монтажу дверей в отворі не зайвою буде перевірка плавності ходу, а також коректної роботи всіх засувок і замків. Для запобігання можливих протягів і забезпечення герметичності всієї конструкції знадобиться ущільнювач по контуру дверей і монтажна піна. Піна заповнить порожнини по периметру і остаточно зафіксує встановлені двері. Пам'ятайте, що відповідальний підхід до встановлення дверей гарантує довгий термін служби виробу.


Оббивка й обшивка дверей

Вам довелося замінити замок, Ваші двері зламали, або обшивка Вашої двері була пошкоджена хуліганами? А може Вас перестав влаштовувати колір оббивки, або ж порахували недостатній рівень звуко-і теплоізоляції? У кожному разі, звернувшись в нашу компанію, будьте впевнені, ми Вам допоможемо!

Вхідні двері - це не тільки надійний захист Вашого будинку, але і його обличчя. Відвідувачі, як правило, складають попередню думку про господаря квартири з його вхідних дверей, тому вона повинна виглядати естетично привабливою.

Погодьтеся, не дуже то приємно жити за шматком металевого листа. Тому, люди всіляко намагаються облагородити свої вхідні двері, застосовуючи різні матеріали і використовуючи широкий спектр колірної гами.

Для обшивки вхідних сталевих дверей можуть застосовуватися цінні породи дерева, такі як: бук, дуб, червоне дерево. Панелями з дерева, зазвичай, обробляють внутрішню частину дверей. Дерево - прекрасний матеріал для обшивки, стійкий до перепадів температури і вологості. Покриті якісним лаком, дерев'яні панелі прослужать Вам дуже довго. Це найдорожчий вид обшивки. До більш економічного варіанту оббивки дверей можна віднести обробку панелями МДФ, ламінованим, пофарбованими або тонованим під дерево. Також, останнім часом, стали користуватися популярністю пластикові плитки - досить міцний і красивий матеріал.

Наші клієнти з невисокими доходами можуть вибрати, як обшивки своїх дверей, винилискожу. Володіючи хорошою стійкістю, вінілштучшкіра має непогані характеристики по звуко-і теплоізоляції, тому попит на неї є завжди. Вінілісшкіра - матеріал для практичних людей!

Проста обшивка дверей, все-таки, не дуже захищає від стороннього шуму і зимових холодів. Тому, для підвищення звуко-і теплоізоляції, простір між оббивкою і металевим листом заповнюють такими утеплювальних матеріалів, як ватин, мінеральна вата, пінопласт, поролон, макрофлекс.

Ми пропонуємо Вам широкий вибір якісних матеріалів для оббивки вхідних дверей. Не поспішайте, подумайте, якими б Ви хотіли бачити свої двері? Після того, як Ви приймете рішення, Вам потрібно буде тільки зв'язатися з диспетчером нашої сервісної служби, зробити замовлення, і домовитися про час початку робіт. Ми приїдемо в будь-який зручний для Вас час. У своїй роботі наші майстри використовують сучасні, якісні інструменти, тому робота буде виконана в найкоротший термін.

У нашій фірмі працюють справжні професіонали, не тільки швидко і якісно виконують технічну частину робіт, але і володіють художнім смаком. Вони уважно вислухають всі Ваші побажання, оцінять навколишній інтер'єр, і, виходячи зі свого багаторічного досвіду, запропонують Вам найкращий варіант обшивки дверей.


Утеплення - ось ще для чого потрібна оббивка і перетяжка дверей!

Якщо вас щось не влаштовує в обстановці вашої квартири або будинку, то при бажанні ви завжди зможете придумати для себе щось нове. До подібного найчастіше вдаються люди, що нещодавно отримали квартиру в новому будинку, або побудували її самостійно (зазвичай обстановка в цих квартирах не відрізняється особливою витонченістю і дизайном). Наприклад, ви можете змінити зовнішній вигляд вхідних дверей. Не думайте, що це лише трохи змінить вигляд вашого житла. Оббивка і перетяжка дверей дозволяє вам істотно перетворити як самі двері, так і  загальний вигляд передпокої.

Як ви напевно знаєте, крім естетичного навантаження, будь-яка оббивка виконує ще й захисні функції, тобто запобігає від пошкоджень. Як би дивно це не звучало, але це так. Вся справа в тому, що при будь-яких спробах подряпати двері в першу чергу страждає саме оббивка.

Утеплення - ось ще для чого потрібна оббивка і обшивка дверей. Ви можете запросто помістити спеціальний шар утеплювальної вати або поролону, щоб зменшити «витік» тепла з вашого будинку. І утеплені двері набувають ще одної досить корисної якості - поліпшену звукоізоляцію. Погодьтеся, нікому не хочеться слухати набридливих сусідів, або «насолоджуватися» звуками великого міста.

Досить часто при замовленні утеплення або перетяжки дверей використовують натуральну шкіру, так як вона більш довговічна, міцна, а також має непоганий зовнішній вигляд. Також можливе використання більш дешевих, але в принципі не менш міцних і надійних матеріалів, наприклад, дермантину. Що стосується внутрішньої сторони дверей, то і тут можна дати волю фантазії, завдяки чому ваші вхідні двері будуть виглядати як нові.

Багато людей, які вирішують змінити оббивку дверей, як правило, діють за таким планом: спочатку знаходять відповідного майстра (або фірму), який в змозі виконати подібний тип робіт. Потім з ним же обговорюються деталі майбутньої роботи і вибір матеріалу. І вже після всіх формальностей починається робота. Так роблять професіонали, отже, так робимо ми. Зателефонуйте нам, зробіть замовлення - і ми позбавимо вас від зайвих клопотів. Наші майстри швидко й акуратно виконають свою роботу з якісної оббивки або перетяжки дверей, якої ви напевно залишитеся задоволені. Тепер ваші двері - це наша турбота. Вам залишиться лише насолоджуватися результатом. Телефонуйте - і ви не пошкодуєте, що звернулися саме до нас!


Як зробити двері неприступними для злодіїв?

Щоб зробити двері неприступними для зловмисників, необхідна професійна установка замку, який характеризується підвищеною надійністю. Слід також зміцнити завіси та одвірки. Прожити все життя в квартирі з одними і тими ж вхідними дверима - нереально. Особливо сьогодні. У цьому переконані фахівці, які займаються ремонтом дверей у приміщеннях городян. Чимало з них легковажно ставляться до власної безпеки. Воно і зрозуміло, що ніхто спеціально не очікує біди. От коли воно сталося, тоді господар кличе майстра, щоб додатково захистити житло.

Інформація до роздумів мешканцям багатоповерхівок: доросла людина середньої статури зможе вибити плечем стандартні двері, розігнавшись з відстані три метри. Тому ніколи не пізно критично оцінити міцність своїх дверей. У першу чергу варто подбати, щоб встановити замки підвищеної надійності (як мінімум два, причому різних систем). Якщо домашній умілець робить усе власноруч, то повинен знати: врізання замку доцільна на відстані приблизно півметра один від одного. Досвідчені люди вибирають такі механізми, які нелегко заблокувати.

Окрема тема - дерев'яні двері. Клієнтам іноді здається, що дерево краще зберігає тепло в приміщенні. Зробити не броньоване полотно майже таким же міцним можна. Потрібно "обшити" його по всій площині металевим листом. Варто також посилити захист замків, врізаних в деревину. Для англійських роблять личинку з накладкою, використовуючи сталевий куток. Майстри радять це робити, щоб зловмисники не зламали раму із дерева в тому місці, де встановили замки. І ще один практична порада: коли відбувається встановлення замку, закріплювати деталі із зовнішнього боку краще шурупами завдовжки 40 міліметрів. Отвори для них свердлять у шаховому порядку, відступаючи один від одного приблизно 50 міліметрів. При цьому деревина не розколеться, і рама не втратить міцності, запевняє майстер.

Є й інші хитрощі. Захищаючи замок металевими накладками, їх розташовують якомога ближче один до одного (щоб між ними не можна було вставити викрутку чи інший інструмент). Місце встановлення накладки шпаклюють і фарбують, щоб його не було видно. Грамотний споживач проконтролює також, щоб штирі, які з'єднують одвірки зі стінами, були встановлені так, щоб їх не можна було витягнути ззовні. Клієнти мають рацію, коли просять встановити хоча б один-два металеві прути біля замку. Тоді не вдасться зламати коробку в тому місці, де здійснене врізання замку. Між іншим, майстер може порадити, який замок найкращий. Наприклад, недоцільно купувати моделі, в яких ригелі не фіксуються в положенні "закрито". Домушники легко ламають їх, розколюючи одвірок.


Зламався замок? Довірте його ремонт спеціалісту?

Дверні замки наших приміщень відчувають на собі дуже велике навантаження, адже ми крутимо і вертимо їх механізми по кілька разів на день. А якщо врахувати, що ми постійно поспішаємо і наші рухи не завжди плавні, а іноді дуже різкі, можна тільки уявити, як замки всі це витримують - дні, місяці й роки. Тому з часом дверні замки ламаються, і виникає необхідність відремонтувати або замінити замок. Правда, якщо до дверного замка відноситься дбайливо, такого крайнього випадку, як заміна замків, можна уникнути. Але якщо вже замок зламався, то фахівці радять не ремонтувати замок самостійно. Навряд чи вчитель, лікар, менеджер або будівельник будуть настільки добре розбиратися в конструкції дверного замка, щоб самостійно полагодити складний механізм. Адже з кожним роком замки стають все хитромудрішими і хитрішими. Крім цього, неправильно відремонтований замок може пошкодити двері.

Уникнути комплексного ремонту замку допоможе своєчасна профілактика. Важливо не упустити момент, коли замок починає «барахлити», і подзвонити майстру, який розбереться в причинах недоліків і легко усуне пошкодження. Але навіть якщо ваш старий замок працює справно, його теж слід поміняти на більш сучасний, щоб потім одного разу не опинитися один на один з закритими дверима. Ситуацій може виникнути безліч. Прийшли з роботи втомлені й голодні, а тут такий сюрприз. Вибігли на хвилинку до сусідки за сіллю, залишивши на плиті варитися картоплю або - ще гірше - маленьку дитину. А як вам така ситуація. З ранку зібралися на роботу або на важливу зустріч у піднесеному настрої, а замок не відкривається.

Але найнеприємніше полягає в тому, що двері з несправним чи погано функціонуючим замком - приманка для злодіїв і зломщиків, які будуть вам дуже вдячні за те, що ви полегшили їхню роботу.

Звичайно, вихід можна знайти самостійно навіть з такого непростого становища, наприклад, спробувати вибити двері, пошкодивши при цьому дорогі деталі, позичити у сусіда інструменти і спробувати вирізати несправний замок, скористатися сусіднім балконом, щоб потрапити в квартиру. Але є інший шлях: не допустити виникнення жодної з перерахованих вище ситуацій. А для цього не відкладати в довгий ящик виклик майстра при перших же натяках на несправність замка. І тоді з вашого життя назавжди піде страх опинитися перед зачиненими дверима.


Яким повинен бути хороший дверний замок?

Хороший дверний замок повинен відповідати відразу декільком вимогам. Крім того, що це універсальний засіб захисту, замок повинен мати тривалий термін служби, а також бути зручним у користуванні, адже часто його доводиться відкривати дітям і літнім людям. Як знайти такий замок, який би відповідав усім цим вимогам? До того ж, у тому випадку, якщо замок зламається, ваше житло буде незахищеним до тих пір, поки ви купите і поставите новий. Уникнути всіх цих непорозумінь і накладок допоможе установка двох замків, один з яких буде основним, а інший буде виконувати додаткову функцію. Ми рекомендуємо зробити установку замків, які мають різні механізми секретності, оскільки це створить для злочинців додаткові труднощі під час розтину. Звичайно, при бажанні можна встановити і більшу кількість замків. Але, якщо ви маєте дерев'яні двері, то врізання замків може значно ослабити її міцність. Фахівці радять: установка замків повинна проводитися з урахуванням відстані між отворами для ключа. Відстань по вертикалі має перебувати в межах від 300 до 350 мм.

Головна вимога, що пред'являється до основного замку - надійність і висока стійкість до спроб злому. Цим вимогам відповідають замки високого класу - третього і четвертого.Ми рекомендуємо в якості основного замку встановити сувальдний замок. Основний замок використовується у випадку поїздок на тривалий період дорослих членів сім'ї.

Додатковим замком, як правило, користуються практично завжди, незалежно від того, є хто в приміщенні чи нікого. Головна характеристика для додаткового замка - зручність під час користування. Тому краще зробити врізку замку, який оснащений циліндровим механізмом секретності. Великим плюсом в експлуатації таких замків є те, що у разі втрати ключів або поломки, доведеться міняти не весь замок, а тільки зробити таку операцію, як заміна личинки. Додатковий замок може бути як накладним, так і врізним, хоча краще буде, якщо замок зсередини квартири буде відкриватися без ключа.

Крім цього, додатковим засобом захисту приміщення є засувки. Засувка допомагає зафіксувати двері в закритому положенні, а також забезпечує правильну роботу замкових механізмів. Засувка актуальна як засіб захисту в тому випадку, якщо хтось знаходиться всередині приміщення.
Звичайно, вихід можна знайти самостійно навіть з такого непростого становища, наприклад, спробувати вибити двері, пошкодивши при цьому дорогі деталі, позичити у сусіда інструменти і спробувати вирізати несправний замок, скористатися сусіднім балконом, щоб потрапити в квартиру. Але є інший шлях: не допустити виникнення жодної з перерахованих вище ситуацій. А для цього не відкладати в довгий ящик виклик майстра при перших же натяках на несправність замка. І тоді з вашого життя назавжди піде страх опинитися перед зачиненими дверима.


Замки бувають різні ...

Відповідно до того, як працює секретний механізм, всі замки підрозділяються на дві групи - сувальдні і циліндрові.

Сувальдні замки налічують не одну сотню років. Прототипи сучасних сувальдних замків зустрічалися ще в давнину. В основу дії сувальдной системи покладено набір сувальд або пластин, які дозволяють під натиском зубців ключа повертати замковий механізм. Якщо одна з сувальд не потрапляє в потрібне положення - замок не відкриється. Тому важче розкрити той замок, який має більше сувальд. Сувальдний замок буде важко піддаватися розкриттю, якщо його конструкція передбачає достатню захищеність від висвердлювання, а також, якщо сувальди виготовлені дуже точно і мають спеціальні зубці, що перешкоджають роботі відмичкою. Сувальдні замки мають і свої недоліки. У першу чергу - неможливість замінити механізм, якщо загубився ключ. У такому випадку необхідно замінити замок в цілому, оскільки сувальди тісно пов'язані з приводом замикаючих частинок.

Циліндрові замки з'явилися відносно недавно. Вони є продуктом сучасних технологій. Циліндрова система замків дуже зручна як у використанні, так і в заміні. Якщо необхідна заміна замку, то змінюють не механізм в цілому, а тільки його секретну частину - личинку або циліндр. Функція личинки полягає у передачі повороту ключа на механізм. Принцип дії полягає в певній комбінації елементів, які мають циліндричну форму. Якщо хоча б один з елементів не збігається - відкрити такий замок неможливо. Личинка - секретний шифрувальний пристрій, тому установка личинки або заміна личинки мають першорядне значення для успішної роботи конструкції замку. Секретність личинки залежить від кількості і точності виготовлення циліндричних елементів, а також їх положення усередині системи. Щоб оцінити таємність системи, досить поглянути на ключ. Чим складніше система, тим буде більше хвилеподібних вирізів з обох сторін ключа. Існують циліндрові замки, ключі від яких вкриті крапковими вм'ятинами. Чим більше вм'ятин, тим вище ступінь секретності замку.

Якщо вибирати між двома групами замків, то важко віддати перевагу одній з них. Кожна має як переваги, так і недоліки. Фахівці радять, якщо звичайно, дозволяють фінанси, встановити замок, який має відразу два механізми, або два окремих замки з сувальдною і циліндричною системами.


Ідеальних замків не буває, але до цього потрібно прагнути

Якщо говорити про двері, то зайве нагадувати, що саме є головним елементом дверного полотна. Звичайно ж, замок. Не раз кожен з нас запитував себе: який замок є ідеальним? Змушені засмутити вас - ідеальних замків не існує. Але є безліч таких, які близькі до ідеалу. Якщо, звичайно, їх правильно підібрати і встановити. Адже грамотне врізання замку - вже половина успіху.

Що ж, спробуємо

знайти замок, який найбільш повно відповідає своєму призначенню - захисту людей та майна від зазіхань ззовні. Такий замок, по-перше, повинен бути виготовлений з міцних матеріалів. Його кодові елементи повинні бути зносостійкими і мати кілька сотень тисяч комбінацій. Щоб убезпечити себе від ситуації, яка може виникнути в разі втрати ключа, бажано, щоб замок вашої мрії можна було перекодувати під новий ключ. Адже не завжди є можливість замінити замок на новий. Існують такі замки, хоча вони ще не дуже поширені, комплектація яких передбачає наявність кількох комплектів ключів, що мають різний код. Маючи такий замок, можна, наприклад, його перекодувати на час тривалої відсутності господарів.

Якщо ви віддаєте перевагу поставити звичайний замок, наприклад, штифтового типу, який відкривається «англійським» ключем, то фахівці рекомендують додатково придбати змінні циліндрові механізми. Вони недорогі і встановлюються досить просто. Правда, установка замків такого типу не вбереже від засмічення замкової щілини. У той час як будуть надійно захищені від цієї проблеми замки, які мають магнітні механізми секретності. Також замкову щілину може захистити спеціальна заслінка.

Крім цього, хороший замок повинен витримувати низьку температуру повітря, тобто бути морозостійким. Особливо, якщо ЗАМІНА ЗАМКУ буде проводитися на двері будинку, будівлі або гаража, адже там замок схильний до впливу атмосферних опадів, а також пилу і піску. Тому часто неякісні механізми замку іржавіють, обмерзають і покриваються брудом. Для того, щоб замок зміг протистояти всім цим напастям, фахівці рекомендують змащувати його механізми особливими мастилами. Не бажано застосування звичайних мастил, оскільки вони активно вбирають у себе пил і пісок.

І, звичайно, замок нашої мрії повинен бути надійно захищений від вибивання. Щоб зуміти витримати натиск лому або кувалди, краще вибрати замок, виготовлений з міцних матеріалів.


Заміна замків - питання завжди більш ніж актуальне

Отже, ви зважилися на заміну замка, так як старий перестав відповідати вашим вимогам надійності та безпеки. Необхідно відзначити, що це дуже мудрий і продуманий крок, оскільки середній термін служби замку складає приблизно один рік. Після цього часу можна з упевненістю говорити про те, що вже знайдено спосіб, як його можна зламати. Хоча на практиці дуже часто буває так, що спосіб зламати замок знаходиться значно швидше. Тому заміна замків - питання завжди більш ніж актуальне.

Якщо ви все ще не визначилися з вибором замку - не впадайте у відчай. Ви завжди можете дізнатися всю необхідну вам інформацію, наприклад, в Інтернеті або в спеціалізованих каталогах. Знайти опис цікавого для вас замку не складає ніяких труднощів, там же ви зможете ознайомитися з його конструктивними особливостями і описом. При виборі замка дуже важливо звернути увагу на його надійність і опірність злому. Багато журналів проводять спеціальні дослідження, запрошують до участі фахівців, які перевіряють ту чи іншу модель «на міцність». Завдяки таким дослідженням ви можете почерпнути дуже багато корисної інформації, яка допоможе вам визначитися з остаточним вибором моделі і типу замка.


Заміна замків - це найкраще, що можна зробити в даному випадку

Якщо ви цінуєте безпеку свого майна, і не хочете опинитися в числі тих «щасливчиків», яких зазвичай називають «потерпілими», то обов'язково перевірте, наскільки надійний ваш замок, інакше рано чи пізно може статися те, чого ви так побоювалися - вас пограбують. І якщо ви прийшли до висновку, що ваш замок недостатньо надійний, то заміна замків - це найкраще, що можна зробити в даному випадку.

Протистояння винахідників всіляких замків, і тих, хто ці самі замки прагне зламати будь-якими можливими способами, триває не один рік, і навіть не одне десятиліття. Ще з початку історії замків, коли всі вони були, м'яко кажучи, не дуже надійними, завжди знаходилися люди, охочі дістати цінності, які були замкнені на ці самі замки. Природно, що такий «розклад» зовсім не влаштовував тих, хто цими цінностями володів. Саме тому постійно придумувалися все нові й нові, часом надзвичайно витончені способи захисту, які в основному зводилися до вдосконалення вже існуючих замків.

В результаті всього цього протистояння ми маємо величезний вибір найрізноманітніших замків, які відповідають найсуворішим вимогам безпеки, тому знайти підходящий замок не складе ніяких труднощів.


Класифікація замків

Вже немає дверей, які не можна було б закрити на ключ. Останнім часом люди встановлюють замки навіть на внутрішні двері в квартирі або приватному будинку. Саме тому існує безліч різних моделей дверних замків, які можна придбати практично в будь-якому спеціалізованому магазині. Якщо ви хочете надійно захистити приміщення, яке хочете закрити на час своєї відсутності або з інших причин, уважно вивчіть види і типи дверних замків, їх особливості, властивості, переваги і недоліки. Практично всі замки призначені для закривання певного роду дверей і це обов'язково потрібно враховувати під час вибору дверного замка. Замки можна класифікувати за різними підставами. По-перше, всі замки можна розділити за їх призначенням, тобто в залежності від того, які двері цей замок закривають. Так, є замки гаражні, меблеві, поштові, сейфові, під'їзні і навіть віконні. Список цей можна продовжувати до нескінченності, тому що закрити на ключ можна практично все, що завгодно. І в кожному окремому випадку знадобиться специфічний замок.

Хороший надійний замок можна повісити на поштову скриньку, тому що вони знаходиться в місцях, які ніяк не захищаються. Так, у багатьох російських багатоповерхових будинках поштові ящики розміщують на першому чи другому поверсі, щоб листоноша міг швидко дістатися до кожного ящика і розкласти кореспонденцію. Залежно від того, яким чином працює механізм дверного замка, виділяють замки з висувним язиком (найчастіше безключового), поворотні, кнопкові, рейкові і гарпуноподібні замки. Кнопкові замки найчастіше використовуються в кодових та електронних замках, про які йтиметься нижче. Залежно від необхідності користуватися ключем замки можна розділити на ключові і безключові. До першої групи належать замки з висувним язичком, а також деякі моделі електронних і кодових замків. Але в більшості випадків використовуються замки, для відкриття і закриття яких необхідно скористатися спеціальним ключем різної конфігурації.

Ще два аспекти, за якими можна розділити всі дверні замки, це тип механізму, яким обладнаний замок, і спосіб його установки на двері, меблі, поштову скриньку і т.д. Дверні замки можна на двері повісити, накласти або врізати в неї. Звідси - врізні, накладні і навісні дверні замки. Врізні замки на міжкімнатних або сталевих вхідних дверях можна зустріти найчастіше. Вони зручні тим, що розташовуються усередині дверного полотна і практично не видно із зовнішнього боку дверей: тільки отвір для ключа. Крім цього врізні замки щільно притискають двері до дверного отвору, перешкоджаючи проникненню всередину шуму і холодного повітря. При цьому найчастіше використовуються врізними замки з декількома засувами, тому хвилюватися про можливі зломи практично не доводиться. Є лише одне «але»: так як врізні замки розміщують усередині дверей, вона стає слабкою, легко піддається злому. Це в першу чергу відноситься до дерев'яних дверей. Тому, якщо ви маєте намір встановити врізний замок, переконайтеся, що товщина дверного полотна дозволяє розмістити такий замок без шкоди для конструкції дверей.

Накладні замки просто накладається на двері з внутрішньої сторони квартири. Структура двері при цьому не порушується. З іншого боку, далеко не завжди накладний замок виглядає привабливо. Крім того, є у них інший недолік: недостатньо надійне кріплення. Болти, якими прикріплюють накладний замок до дверей, з часом викручується, в результаті чого замок стає легше зламати. У більшості випадків накладні замки відкриваються зсередини за допомогою круглої або важільної ручки (найчастіше - круглої). Залежно від типу механізму всі дверні замки поділяють на механічні та електронні або магнітні. Усередині кожного різновиду також можна виділити різні моделі замків: сувальдні, циліндрові, дискові (механічні замки); електромагнітні, електромеханічні, електрозащелки (електричні замки). Зупинимося докладніше на названих нами різновидах.

Механічні замки - найпоширеніші замкові пристрої, які можуть бути встановлені на зовнішні чи внутрішні двері з самих різних матеріалів. Більшість механічних замків - складні захисні системи, однак є й прості моделі, наприклад, бессувальдні дверні замки. Такі замки обладнані тільки однією сувальдою, тому їх досить легко розкрити. Найбільшою надійністю володіють сувальдні, циліндрові і дискові дверні замки. Секретний механізм сувальдних замків зазвичай складається з 2-6 сувальд. Чим більше їх кількість, тим більш надійним є замок: розкрити сувальдний замок з 4-6 сувальд відмичкою практично неможливо. Щоб відкрити такий замок, необхідно вибудувати пластіни-сувальди в певному порядку. Якщо хоча б одна пластина не буде поставлено на місце, замок відкрити не вийде. В цілому, сувальдні замки - дуже надійні і міцні замкові пристрої. Але розміри не дозволяють встановлювати сувальдні замки на тонкі двері: не один хороший замок не врятує двері навіть хороші двері, якщо її структура була порушена.

Інший тип механічних замків - це циліндрові замки, в яких секретний механізм укладений у спеціальному циліндрі, який вставлений у врізний замок. Усередині такого циліндра також знаходиться декілька пластин-сувальд, які виконані у вигляді штифтів. Тому циліндрові замки такого типу називають штіфтовідними замками. Якщо замок необхідно замінити через поломку секретного пристрою, то немає необхідності купувати абсолютно новий замок: вам доведеться лише замінити головну частину замку - циліндр. Інший різновид циліндрових замків - балансні замки, які можуть бути повністю автоматичні або наполовину. У другому випадку, щоб закрити замок, потрібно натиснути на циліндр. З одного боку, автоматичні замки зручні: їх легко закрити, просто закривши двері. Однак, дуже часто люди опиняються перед закритими дверима без ключів.

Циліндрові замки можна вважати надійними замками, але є у них істотний недолік. Такий замок можна легко розкрити, якщо випиляти циліндр. Щоб перешкодити зломщикам зробити це, циліндрові замки забезпечують спеціальними захисними броненакладками, які виготовлені з міцних, не піддаються пропилювання матеріалів. Крім того, в даний час випускають особливі моделі циліндрових замків, у яких крім штифтів є Сувальдная шторка, яка не дає відмички відкрити замок. Поєднання в одному замку сувальдного і циліндрового механізму - нововведення останніх років, що дозволило поліпшити технологічні характеристики замків даної категорії.

Дискові замки за своїм зовнішнім виглядом нагадують циліндрові. З цієї причини їх часто відносять до циліндровим замкам, але це неправильно, тому що замість штифтів секретний механізм дискового замку складається з декількох дисків, кут повороту яких фіксується на ключі. Розкрити такий замок, використовуючи відмичку, не представляється можливим. Крім того, дискові замки добре працюють при низьких температурах, легко справляються з пилом, брудом і вологою.

У томпольних замках основою секретної механізму виступає підпружинена скоба з зубцем, яку називають томполом. Коли замок закритий, томпольний зубець зчіплюється з ригелем замку і не дозволяє йому рухатися. Відкрити томпольний замок можна, тільки повністю піднявши зубець. Для закриття двостулкових дверей використовують так звані торцеві замки, які міцно закріплюють стулки двері між собою, не даючи їм розсуватися або відкриватися. Найчастіше такі замки встановлюють на внутрішні двері квартири.

Нове покоління дверних замків - це електронні замки, які можуть магнітними або електромеханічними. Вони набагато ефективніше, ніж механічні замки, тому що визначити, де розташований електронний замок з зовнішньої сторони дверей дуже важко. Електронні замки часто називають замками-невидимками: вони поміщаються всередину дверей з боку торця і управляються за допомогою пульта. Коли дивишся на двері, на якій встановлено замок-невидимка, створюється відчуття, що замку в ній немає зовсім. Інші моделі електронних замків найчастіше відкриваються за допомогою ключів типу «Тач Меморі» або безконтактними картками «Проксиміті».


Замки. Початкова історія замків

Історія походження механічних замків існує вже протягом тисяч років. Раніше замки належали тільки багатим людям, але були дуже примітивними за конструкцією і в порівнянні з нинішніми сучасними замками, дуже просто відкривалися.

На початку 18-го століття почалося масове виробництво замків для дверей. Оскільки конструкція замків була більш складною, інженер на ім'я Джозеф Брамах винайшов, за його словами, не розкриваються замок. У 1767 р. Цей замок був представлений на вітрині магазина, де було заявлено, що той хто перший розкриє замок, отримає 200 гіней. Замок мав 500 000 000 комбінацій для ключа й не дивно, що ніхто так і не зміг цього зробити протягом 64 років!

Суспільний інтерес зростав в бік збільшення боротьби між кустарним і фабричним виробництвом замків. У середині 19-го століття ринок замків швидко розширювався, і кожна компанія боролася за свою частку ринку, кажучи про те, що вони виробляють самий надійний механізм! Талановиті майстри придумували все більш надійні механізми. Наприклад, Джеремі Чабб придумав чудову версію Ричагова замку, найбільш часто застосовуємо зараз для врізних механізмів.


Навіщо потрібен перекодіровочний замок?

Використання новітньої конструкції замку європейського типу дозволило реалізувати таку властивість, як перекодування замка. Ця корисна особливість має ряд переваг:

 • можливість установки дверей в споруджуваних будинках і оснащення споруджуваних масивів. Під час будівництва використовуються монтажні ключі, потім замок можна перекодувати і двері будуть відкриватися тільки ключами постійного користування. Відкриття монтажними ключами при цьому виключається.
 • при проведенні ремонту за відсутності господарів квартири можлива видача монтажних ключів робітникам, а після закінчення роботи відбувається перекодування замку, що виключає

якщо не потрібно перекодування замку, то можливе використання монтажних ключів та ключів постійного користування. У випадку втрати одного з монтажних ключів можна перекодувати замок і далі користуватися тільки ключами постійного користування, не змінюючи при цьому всього замку.


Дзвоніть! Ми надаємо високий клас послуг і товарів.

(044) 332-25-12

(044) 227-69-22

(067) 983-81-41

(093) 964-54-41

  G Analytics
сайт создан компанией веб студия