Зварювальні роботи по дверях

Зварювальні роботи по дверях

Наша компанія виконує всі види послуг, пов'язані з експлуатацією вхідних дверей. Поряд з установкою, заміною замків, і комплексним ремонтом дверей, ми виконуємо зварювальні роботи дверей.

до
після

Сучасна металеві вхідні двері - досить складна технічна конструкція, що складається з безлічі різних елементів.

Коробка, петлі, полотно, дверна ручка - всі ці деталі повинні бути максимально підігнані один до одного, щоб Ваша двері працювала, як годинник.

Але як бути, якщо сталася поломка?

Двері перестала нормально відкриватися і закриватися, або стала скрипіти, видаючи при цьому звуки пораненого звіра. Не переживайте, ми Вам допоможемо!

Зателефонуйте в нашу сервісну службу, викладіть суть проблеми, і в найкоротший термін наші фахівці приїдуть до Вас і усунуть поломку.

Майстри, які працюють в нашій компанії, володіють всіма необхідними знаннями і мають великий досвід, що дозволяє їм справлятися із завданнями будь-якого рівня складності. Детально вивчивши ситуацію, вони дадуть вичерпні рекомендації, а після всебічного узгодження з Вами, зроблять ремонт дверей.

Можливо сталася усадка будинку, виник перекіс двері, і в такому випадку потрібно переварка петель. А може бути у Ваш будинок проникли зловмисники, розірвали сталеве полотно в районі замку, після чого, вийняли замок і відкрили двері. Без зварювання тут ніяк не обійтися. І щоб таке не повторилося, можна приварити до внутрішнього листу спеціальний короб із сталі, який буде захищати замок з трьох сторін.

Скориставшись послугами наших майстрів, Ви можете бути впевнені в якості виконаних робіт у максимально стислі терміни. Майстер вибере найбільш відповідний вид зварювання. Якщо це буде електрозварювання, то він визначить точку підключення зварювального апарата, а при перебоях з електрикою, буде застосована газозварювання. Вибір типу зварювання може також залежати від конструкції дверей і матеріалу, з якого вона виготовлена.

Зварювальні роботи - дуже складна і тонка річ, в чому те саме що мистецтву. Хороший зварник повинен вміти робити такі шви, які були б не тільки міцні, але й малопомітні. Саме майстри, з воістину золотими руками, працюють у нас! Наші фахівці мають високу кваліфікацію, застосовують у своїй роботі новітні матеріали і використовують найсучасніші зварювальні апарати.

Ціни на наші послуги доступні. Попередньо Ви можете дізнатися про них, зв'язавшись по телефону з оператором нашої сервісної служби, і поставити йому всі запитання. Більш точна оцінка буде проведена фахівцем на місці, залежно від обсягу та рівня складності робіт. Після ремонту, Ваша двері стане міцніше, не втративши при цьому початкового естетичного вигляду і перекіс петель, їй буде не страшний. На всі види робіт ми даємо тверду гарантію!

Яка б неприємність не відбулася з Вашої вхідними дверима, звертайтеся до нас, і ми надамо всю необхідну допомогу!

Зварювальні роботи по дверях

Приварити петлю; Сварочные работы по дверям
Переварити петлю або петлі;
Приварити наличник двері (смугу);
Усунути поріжок двері;
Приварити додатковий лист металу;
Приварити латочку на двері;
Посилити конструкцію дверей;
Укрепить дверь…отрехтовать дверь (чаще всего встречается если дверь побывала в пожаре)…

Дзвоніть! Ми надаємо високий клас послуг і товарів.

(067) 983-81-41
(093) 964-54-41

  G Analytics
сайт создан компанией веб студия