Засувки та ланцюжки

Засувки та ланцюжки для вхідних дверей:

Дверна засувка дозволяє швидко закрити двері зсередини і не дозволяє відкрити її зовні (навіть при наявності ключів від замків). Ланцюжок на дверях дозволяє відкрити двері на кілька сантиметрів, якщо вам знадобиться спілкуватися з відвідувачем не пускаючи його до квартири. Ланцюжок дверна та дверні засувки є не тільки стильним аксесуаром дверним, скільки важливим елементом безпеки вашого будинку.

Засувки та ланцюжки для вхідних дверей:

Задвижки и цепочки для входных дверей, купить, продажа

Засувка врізна з поворотною ручкою, призначена для установки в сталеві і
дерев'яні вхідні двері. Відкривання універсальне.

Задвижки и цепочки для входных дверей, цена, Киев, Украина


Засувки, а також засувки призначені для утримування, запирання, фіксації дверей у певному необхідному положенні. Ланцюжки - це хороший засіб від непроханих гостей. Дверний ланцюжок - це пристосування, за допомогою якого можна відкрити вхідні двері на певний безпечну відстань. Встановлений ланцюжок на вхідні двері обмежує розмір відкривається отвору, таким чином, щоб убезпечити від вторгнення. До одвірка кріпиться корінний блок, а рейка-полоз - на полотно дверей навпроти, таким чином, щоб ланцюжок трохи провисала в закритому стані двері.

                               

ДВЕРНА ЗАСУВКА

Дверна засувка необхідна для додаткового захисту вашої оселі. В наш неспокійний час - дверна засувка - це дуже необхідна річ для фіксації, закриття вхідних металевих дверей. Дверна засувка - це зручний нічний замок. Це фактично один з самих простих замків, який дозволяє держати двері закритими, в той же час не закриваючи їх на повноцінні дверні замки. 

Ми не так часто думаєм, як важливі такі дрібнички у дверях - як дверні засувки, дверні очка, захисна фурнітура, але всі ці так званні "дрібничкі для дверей" - захист нашої квартири, будинку або офісу від проникнення злодіїв. Дверні засувки бувають врізні та накладні. Врізна засувка врізається в торцеву частину дверей і встановлюється на висоті по бажанню клієнта. Накладна засувка кріпиться на полотно дверей  з внутрішньої сторони дверей. Також дверна засувка може  служити для фіксації дверей в підсобних приміщеннях. Врізна засувка більш надійна, так як в неї більш висока ступінь захисту від взлому з зовнішнього боку дверей і вона витримує велике навантаження. При встановленні дверної засувки наш майстер підскаже вам, що ще можна зробити для ваших вхідних дверей. Коли  дверна засувка вже встановлена ви можете бути впевнені, що вас с зовнішньої сторони дверей ніхто чужий відкрити не зможе. Тепер Ваші двері повністю укомплектовані та готові до використання. Додатково двері можна ще укомплектувати додатковим замком, дверним очком, теплошумоізоляційним утеплювачем і ущільнювачем для дверей.

Головним залишається факт - дверна засувка - надійний захист від проникнення

ДВЕРНА ЗАСУВКА

дверна засувка ремонт

дверні засувки замовити

дверні засувки установка

дверні засувки київ ціна

Дверные задвижки купить Киев

Наша фірма "Chezam" рекомендує для додаткової безпеки захисту дверей встановлювати дверні засувки. Врізна дверна засувка з однобічним замиканням. Коли ви знаходитесь у квартирі, будинку або офісі, особливо у нічний час ви закриваєте засувку - і вас ніхти з зовнішньої сторони дверей відкрити не зможе. С зовнішньої сторони дверей навіть не видно в якому місці, на якій висоті встановлена ця засувка. Врізна дверна засувка - це надійний захист ваших  дверей.

Дверна засувка, нічний засув, нічна засувка на двері - це не просто набір слів. Це один із видів безпеки. І дверна засувка, і дверний засув, і нічний засув - це реально працює для захисту вашої оселі. Зі свого досвіду ми знаємо, люди ввечері і вночі почувають себе в безпеці в квартирі, будинку, маючи в вхідних дверях врізну дверну засувку, дверний засув, нічний засув. Врізати дверну засувку, дверний засув можна в двері багатьох українських виробників дверей, таких як "Весь мир бронедверей", "Новый мир", "Страж", "Саган", "Власт", "Киевспецсталь", "Легион" і так далі. А також в двері італьянської фірми "Dierre", ізраільської фірми "Superlock" і "Mul-t-lock" і багато інших виробників.

<< Назад

  G Analytics
сайт создан компанией веб студия