Оздоблення кожвінілом

Потріпала стара оббивка;
Порвалася стара оббивка;
Необхідно утеплити двері;
Максимально тепло-звуко-ізолювати двері;
Оббити сталеві двері, щоб не привертала уваги;
Просто подобатися з зовні двері м'яка оббивка;
Собака порвала оббивку чи добрі сусіди;
Приївся колір старої оббивки.

Отделка кожвинилом Отделка дверей кожвинилом Отделка дверей кожвинилом

Кожвініліс - прекрасний обробний матеріал для декорування металевих дверей, що володіє високими технологічними та експлуатаційними властивостями, серед яких довговічність, зносостійкість, нейтральність по відношенню до здоров'я людини і навколишнього середовища, екологічність. Кожвініліс, що виготовляється за передовими технологіями, є безпечний і надійний обробний матеріал, що імітує натуральну шкіру. Це міцна еластична тканина з полівінілхлоридним покриттям. Кожвініліс є традиційним видом обробки металевих дверей. Для додаткової тепло-і звукоізоляції при оббивці дверей використовують поролон. При виклику майстра можна із зразків матеріалу вибрати потрібний колір. В наявності більше 30 кольорів.

Кожвініліс - матеріал для практичних людей!

Оббивка металевих і дерев'яних дверей

Не важливо яка у вас двері: металева або дерев'яна, вітчизняна чи імпортна, за допомогою послуги оббивки ви можете надати акуратний, красивий зовнішній вигляд дверей. Більше того - шуми і протяги зі сходової площадки більше не ваша турбота

Чим би Ви не захотіли оббити свої двері, наша компанія подбає, щоб ваші двері «блестала» самими якісними і міцними матеріалами. Вінілкожа для двері - краще нічого не знайти!

Оббивка вхідних дверей - це те що Вам потрібно. Дзвоніть!


Дзвоніть! Ми надаємо високий клас послуг і товарів.

Дзвоніть! Ми надаємо високий клас послуг і товарів.

(067) 983-81-41
(093) 964-54-41

<< Назад

  G Analytics
сайт создан компанией веб студия