Оздоблення МДФ панелями

Отделка МДФ панелями Отделка дверей МДФ панелями

Досить популярна технологія оббивки дверей. Технологія виробництва дверей МДФ виключає використання шкідливих для здоров'я епоксидних смол і фенолу. Матеріал виготовляється з висушених деревних волокон і в'яжучих речовин. Основним елементом волокон є лігнін, який виділяється при нагріванні деревини. Тобто в якості головного сполучного засобу панелей МДФ виступає природний, а не синтетичний матеріал. Даний матеріал зносостійкий, вологостійкий ..

Товщина МДФ панелі може бути 10 мм, 12 мм, 16 мм, на зовнішній вигляд товщина не впливає - впливає на тепло-та звукоізоляцію. Завдяки великому вибору кольорів і варіантів фрезерування двері, обшита панелями МДФ здатна задовольнити самого вишуканого покупця. В наявності більше 40 кольорів і відтінків.

МДФ панелі зовні схожі на дерево, при цьому у них немає таких вад, як тріщини і сучки. З МДФ панелями ваш інтер'єр знайде стиль і благородство!

МДФ панелі - це краса і затишок.

Навіть проста двері будуть виглядати елегантно і дорого, якщо на неї встановити МДФ панелі.

Панелі МДФ легко підібрати до будь-якого стилю вашого будинку. Зі зразками МДФ панелей можна ознайомитися на сайті або безпосередньо обговорити малюнок і колір з майстром.

Панелі МДФ імітують вид дерева і його колір.

У МДФ панелей є переваги перед деревом - вони не вбирають вологу і стійкі до механічних пошкоджень.

Вам не доведеться складно доглядати за панелями, їх досить протирати ганчірочкою, так як вони не вбирають запахи і бруд.

Термін виготовлення панелей - від 3 до 5 днів.

Дзвоніть! Ми надаємо високий клас послуг і товарів.

(067) 983-81-41
(093) 964-54-41

<< Назад

  G Analytics
сайт создан компанией веб студия